top of page

CO JE NOVÉHO?

886 Zrcadla v Rokoku ORIG MID.jpg

28. listopadu 2023:

Dohodl jsem se s organizátory své výstavy v klášteře v Chotěšově, že pro ni budu moct využít větší sál, než bylo původně domluveno. Výstava by podle předběžného plánu měla začít 21. července 2024 a měla by trvat až do konce září. Zároveň se mi ozvali i pracovníci galerie Holandský dům v Berouně, že mi rezervují jako termín pro sólovou výstavu na květen 2025.

19. listopadu 2023:

V letošním ročníku jedné z největších a nejrespektovanějších světových fotografických soutěží ND Awards 2023 získaly moje fotografie čtyři čestná uznání v kategoriích Architecture a Nature. Všechny oceněné fotografie jsem představil v blogovém článku Fotosoutěž ND Awards 2023 a přidal jsem je i do podrobného výčtu v sekci Ocenění.

22. října 2023:

Dozvěděl jsem se moje fotografie Srdce zapadajícího slunce bude od 3.2. do 29.2.2024 součástí výstavy Abstract, kterou pořádá Glasgow Gallery of Photography.

21. září 2023:

Moje fotografie Návrat z výletu do černobílého světa získala čestné uznání v jedné z nejuznávanějších světových fotosoutěží International Photography Awards (IPA) 2023 . Další informace o mých fotkách oceněných ve světě najdete v sekci Ocenění.

18. září 2023:

Na blogu jsem napsal řadou obrázků obohacenou upoutávku na krásnou výstavu fotografky Alžběty Jungrové I believe/Já věřím.

8. září 2023:

Na webu jsem založil novou stránku s názvem Co je nového? :-) Na této stránce se budu zmiňovat o hlavních novinkách v obsahu svého fotowebu, o různých akcích, které se mě týkají jako fotografa či milovníka fotek, i o tom, co zajímavého v oblasti fotografie chystám do budoucna.

7. září 2023:

Z webu jsem odstranil francouzskou verzi, která měla zcela minimální návštěvnost a přitom její udržování pro mne bylo časově dost náročné. Pokud by vám zásadním způsobem chyběla, dejte mi prosím vědět.

1. září 2023:

Moje fotografie Z okna Josefa Sudka získala v soutěži Minimalist Photography Awards 2023 čestné uznání a zařadila se tak nově do výčtu úspěšných fotografií v sekci Ocenění.

22. srpna 2023:

Série mých fotografií Říční variace získala v mezinárodní soutěži Prix de la photographie Paris (Px3) 2023 bronzové ocenění. Další tři individuální fotografie pak získaly čestné uznání. Všechny související informace najdete v sekci Ocenění.

5. července 2023:

Dohodl jsem se, že svou příští sólovou výstavu uspořádám v překrásném barokním areálu kláštera v Chotěšově na Plzeňsku. Výstava by měla být zahájena v polovině července 2024 a měla by trvat až do konce září. Informace budu postupně upřesňovat.


 

bottom of page