top of page

CO JE NOVÉHO?

886 Zrcadla v Rokoku ORIG MID.jpg

21. září 2023:

Moje fotografie Návrat z výletu do černobílého světa získala čestné uznání v jedné z nejuznávanějších světových fotosoutěží International Photography Awards (IPA) 2023 . Další informace o mých fotkách oceněných ve světě najdete v sekci Ocenění.

​​

18. září 2023:

Na blogu jsem napsal řadou obrázků obohacenou upoutávku na krásnou výstavu fotografky Alžběty Jungrové I believe/Já věřím.

8. září 2023:

Na webu jsem založil novou stránku s názvem Co je nového? :-) Na této stránce se budu zmiňovat o hlavních novinkách v obsahu svého fotowebu, o různých akcích, které se mě týkají jako fotografa či milovníka fotek, i o tom, co zajímavého v oblasti fotografie chystám do budoucna.

7. září 2023:

Z webu jsem odstranil francouzskou verzi, která měla zcela minimální návštěvnost a přitom její udržování pro mne bylo časově dost náročné. Pokud by vám zásadním způsobem chyběla, dejte mi prosím vědět.

1. září 2023:

Moje fotografie Z okna Josefa Sudka získala v soutěži Minimalist Photography Awards 2023 čestné uznání a zařadila se tak nově do výčtu úspěšných fotografií v sekci Ocenění.

22. srpna 2023:

Série mých fotografií Říční variace získala v mezinárodní soutěži Prix de la photographie Paris (Px3) 2023 bronzové ocenění. Další tři individuální fotografie pak získaly čestné uznání. Všechny související informace najdete v sekci Ocenění.

5. července 2023:

Dohodl jsem se, že svou příští sólovou výstavu uspořádám v překrásném barokním areálu kláštera v Chotěšově na Plzeňsku. Výstava by měla být zahájena v polovině července 2024 a měla by trvat až do konce září. Informace budu postupně upřesňovat.


 

bottom of page