top of page

OBECNÉ INFORMACE
O PRODEJI FOTEK

Co si ode mne můžete koupit:

Své fotografie zájemcům prodávám v podobě řádných signovaných a číslovaných autorských tisků/zvětšenin, jejichž původ osobně garantuji prostřednictvím autorského štítku. Podle formátu fotografie může existovat více tzv. "edicí": Výstavní edici (ART) tvoří fotografie výstavního formátu (nejčastěji 70x50cm, delší strana nejméně 60 cm), Pamětní edici (MEM) pak tvoří fotografie středního formátu (nejčastěji 30x45cm nebo 30x40cm).

 

Podmínky prodeje:

Od každé mé fotografie může být vyroben jen předem určený limitovaný počet (u výstavní edice nejčastěji 10) signovaných a číslovaných autorských tisků, přičemž do tohoto počtu se nepočítají 2 tisky pro mou osobní potřebu. Velikost prodávaných zvětšenin a autorský štítek s mým vlastnoručním podpisem a číslem autorského tisku zaručují, že je fotka udělaná z autorského digitálního nebo filmového originálu, a nejde tedy o pokoutní kopii staženou třeba z internetu. Práva k prodané fotografii bez souhlasu kupujících nepostupuji jiné osobě (např. k marketingovým účelům nebo fotobance). Originální digitální soubor nebo negativ zůstává výhradně v mém vlastnictví. Přesné podmínky týkající se prodávané fotografie jsou vždy obsaženy v písemné smlouvě, kterou s každým klientem uzavírám.

 

Cena fotografie:

Základním formátem prodávané fotografie je rozměr 70x50 cm případně u nestandardních formátů 70 cm jako delší strana fotky. Podle toho, o jakou jde fotografii, jakou má snímek „výstavní historii“, jaké nasbíral úspěchy v soutěžích, jaké byly okolnosti jeho pořízení a o kolikátý autorský tisk se jedná, se základní cena pohybuje orientačně od 2 500 Kč do 8 000 Kč (bez rámu). U větších formátů fotek se cena odvíjí od ceny základního formátu a určuje se individuálně. Každopádně, máte-li zájem o některou konkrétní fotku nebo byste si rádi prohlédli i fotografie, které na tomto webu zatím nejsou, ozvěte se mi e-mailem a připravím vám konkrétní nabídku.

Aktuální ceny autorských tisků jsou shrnuté v nově vytvořeném KATALOGU

 

bottom of page