OBECNÉ INFORMACE

O PRODEJI FOTEK

Co si ode mne můžete koupit:

Své fotografie zájemcům prodávám v podobě řádných signovaných a číslovaných autorských tisků/zvětšenin, jejichž původ osobně garantuji prostřednictvím autorského štítku pevně spojeného s fotografií.

 

Podmínky prodeje:

Od každé mé fotografie může být vyroben jen předem určený limitovaný počet (nejčastěji 10) signovaných a číslovaných autorských tisků, přičemž do tohoto počtu se nepočítají 2-3 tisky pro mou osobní potřebu. Velikost prodávaných zvětšenin a autorský štítek s mým vlastnoručním podpisem a číslem autorského tisku zaručují, že je fotka udělaná z autorského digitálního nebo filmového originálu, a nejde tedy o pokoutní kopii staženou třeba z internetu. Práva k prodané fotografii bez souhlasu kupujících nepostupuji jiné osobě (např. k marketingovým účelům nebo fotobance). Originální digitální soubor nebo negativ zůstává výhradně v mém vlastnictví. Přesné podmínky týkající se prodávané fotografie jsou vždy obsaženy v písemné smlouvě, kterou s každým klientem uzavírám.

 

Cena fotografie:

Základním formátem prodávané fotografie je rozměr 70x50 cm případně u nestandardních formátů 70 cm jako delší strana fotky. Podle toho, o jakou jde fotografii, jakou má snímek „výstavní historii“, jaké byly okolnosti jeho pořízení a o kolikátý autorský tisk se jedná, se základní cena pohybuje orientačně od 2 500 Kč do 6 000 Kč (bez rámu). U větších formátů fotek se cena odvíjí od ceny základního formátu a určuje se individuálně.

Aktuální ceny autorských tisků probíhající výstavy v Divadle Horní Počernice:

(prosím, stáhněte si kompletní pdf soubor)

 

Aktuální ceny autorských tisků probíhající výstavy v ČSOB Plzeň:

(prosím, stáhněte si kompletní pdf soubor)

  e-mail: pvapenik@centrum.cz         Fotografie Petra Vápeníka / Petr Vapenik - Photography | Praha                                            ©2019-2020 Petr Vápeník