Výstava Třicet tváří světla

Obsah: 30 fotografií představujících různé varianty světla použitých na mých snímcích (od ostrého poledního slunce přes slunce zapadající a různé formy rozptýleného světla až např. ke světlu svíček, pouličních lamp, Měsíce v úplňku nebo světlu úplné černočerné tmy :-)). 27 ze 30 obrazů bude mít svou výstavní premiéru. Většina fotografií bude mít formát obrazu 70x50cm, největší vystavená fotka pak 100x70cm.

Nový termín: 17. června - 7. srpna 2020

Místo konání: Divadlo v Horních Počernicích (Votuzská 379, Praha 20)

Vernisáž: Vzhledem k dopadům virové epidemie byl termín posunut na 17. června od 18:00. Výstava bude v interiéru, proto bude třeba mít při vernisáži roušky. Zatím to vypadá, že pravidla určující maximální počet návštěvníků by neměla vernisáž zásadním způsobem omezovat, ale situace se ještě může měnit, proto i nadále prosím všechny, kdo se chtějí vernisáže osobně zúčastnit, aby mi o svém zájmu dali předem vědět e-mailem nebo telefonicky.

Další komentované prohlídky: Termíny ještě upřesním podle dohody s divadlem.

Vstup na výstavu je zdarma, výstava bude volně přístupná každý den od - do (bude upřesněno). Výstava je prodejní, ceny vystavených fotografií budou k dispozici ve výstavních prostorách a od zahájení výstavy i na těchto stránkách.

Aktualizováno 27. května 2020
informace budou postupně doplňovány a upravovány

Výstava Exploze, reflexe a víry

Obsah: cca 25 fotek, většinou ve formátu 70x50 cm. Součástí expozice budou vybrané fotografie z dlouhodobého cyklu Kouzelná zahrada i fotky různorodých vodních proudů a odrazů na říční hladině.

Termín konání: 29. června - 10. srpna 2020

Místo konání: Foyer ČSOB Plzeň, Americká 60

Vernisáž: 29. června v 18:00.

Komentované prohlídky: Termíny budou ještě upřesněny

Vstup na výstavu bude zdarma, výstava bude volně přístupná po celou provozní dobu pobočky, tzn. v pracovní dny od - do (bude upřesněno).

Výstava Jedním obrazem, jednou větou

Obsah: 40-45 fotografií většinou formátu 70x50cm pořízených v období od minulé dobřichovické výstavy, tj. v letech 2018 až 2020.

 

Termín konání: cca 20. srpna - konec září 2020 (přesné termíny jsou ještě v jednání)

Místo konání: Výstavní sál a přilehlá chodba zámku v Dobřichovicích (residence Řádu Křižovníků s červenou hvězdou) Křižovnické náměstí 1

Vernisáž: nejspíš ve čtvrtek 20. srpna vpodvečer, přesný termín a čas ještě upřesním

Komentované prohlídky: Termíny budou ještě upřesněny

Vstup na výstavu je zdarma, výstava bude volně přístupná každý den od 10:00 do 20:00. Výstava je prodejní, ceny vystavených fotografií budou k dispozici ve výstavních prostorách a od zahájení výstavy i na těchto stránkách.

  e-mail: pvapenik@centrum.cz         Fotografie Petra Vápeníka / Petr Vapenik - Photography | Praha                                            ©2019-2020 Petr Vápeník